Сьогодні
Середа 23 Січня 2019

Запуск зонда до Сонця виклали на панорамному відео

У ролику є спеціальна кнопка, за допомогою якої зображення можна прокрутити в будь-яку сторону на 360 градусів.

У Мережі з'явився 360-градусний ролик запуску космічного зонда Паркер, який попрямує до Сонця. Відео з'явилося на офіційному YouTube-каналі NASA.

Аерокосмічне управління США створило панорамне відео моменту запуску найпотужнішої своєї ракети Delta IV. У ролику показані моменти підготовки і сам запуск з відліком від п'яти.

Читайте також на УкропНьюс: Реакція соціальних мереж вплинула на номінації престижної премії "Оскар": деталі

Особливістю ролика стало те, що за допомогою курсору або клавіатури його можна нахиляти в будь-яку сторону і обертати за годинниковою стрілкою і проти неї. Також зображення можна наблизити або віддалити.

Читайте також на УкропНьюс: В Порошенка заявили про політиків, які чинять перешкоди томосу

NASA також показало, де знаходиться зонд після запуску на момент 7 вересня.

Ракета Delta IV вивела в космос зонд Паркер, який попрямував до Сонця 12 серпня 2018 року. Апарат повинен зблизитися з короною зірки на відстань всього 6,2 млн км. Раніше NASA вперше показало фото планетоїда Ultima Thule.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту