Сьогодні
Середа 16 Січня 2019

Відвертий кліп Сєдокової заборонили на ТБ

У відеоролику зірка з'являється в обтислому бежевому боді, якого практично не помітно на тілі.

Українська співачка Ганна Сєдокова випустила новий кліп на трек Шантарам. Ролик заборонили показувати на телебаченні через зайву відвертість і провокаційність. Ролик доступний на YouTube-каналі співачки, і уривок кліпу розміщений на її сторінці в Instagram.

Читайте на УкропНьюс: Ученые рассказали об условиях, в которых росли дети неандертальцев

На відео зірка з'являється в ледь помітному боді, тому створюється враження, що Сєдокова повністю оголена. Співачка робить різні сексуальні і провокативні рухи, цілується з чоловіком і демонструє своє тіло.

Окрім того, у кліпі є чоловічі тіла, прикриті плівкою чи тканиною. Створюється враження, що це трупи. Сєдокова обіймає і цілує декого з них, над іншими виконує відверті танці.

Читайте також на УкропNews: Под санкции РФ попала почти треть украинских нардепов

На своїй сторінці зірка написала, що її нове відео заборонено показувати на телебаченні. Автором новинки став відомий український режисер Алан Бадоєв.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту