Сьогодні
Середа 23 Січня 2019

В Україну доставили перший американський локомотив

З порту локомотив доставлять на Крюківський вагонзавод, який закінчить його доукомплектацію. В Україну прибув перший локомотив американської компанії General Electric. Про це написав у Facebook глава Укрзалізниці Євген Кравцов.

"У ці хвилини зустрічаємо Тризуб в Україні! Перший локомотив General Electric прибув в порт Чорноморськ. Завтра вранці будемо перевантажувати тепловоз на рейки", - йдеться в повідомленні.

Це перший з 30 локомотивів General Electric, які в рамках угоди повинні бути поставлені Укрзалізниці в 2018 році.

Читайте також на УкропНьюс: Розлучений Шнуров вперше вийшов у світ з новою дівчиною: фото

З Чорноморська локомотив доставлять на Крюківський вагонзавод, який повинен виконати остаточну доукомплектацію тепловоза.

Читайте на УкропNews: УЕФА открыл дисциплинарное дело по итогам матча Чехия - Украина

Нагадаємо, 23 лютого Укрзалізниця і General Electric підписали багаторічний контракт на суму більш як 1 млрд доларів. Перший етап передбачає поставку в кінці 2018 року і першому кварталі 2019 року 30 вантажних дизельних локомотивів GE ТЕ33А з рівнем локалізації 10%. Ціна за одиницю складе $4,68 млн із ПДВ.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту