Сьогодні
Четвер 24 Січня 2019

У центрі Києва мітингують

Учасники акції протесту під будівлею Верховної Ради і на вул. Грушевського запалили димові шашки - площу Конституції затягнуло густим димом.

Учасники акції протесту під будівлею Верховної Ради і на вул. Грушевського запалили димові шашки - площу Конституції затягнуло густим димом.

Читайте на УкропНьюс: Завтра ключевым вопросом повестки дня Рады будет внесение правок в закон о Высшем антикоррупционном суде, - Парубий

Ситуація там спокійна, порушень громадського порядку і зіткнень немає. До протестувальників під Радою виходила нардеп Ніна Южаніна. На місці перебуває поліція, жодних дій щодо протестувальників правоохоронці не вживають.

Читайте також на УкропНьюс: Верховный Cуд пояснил причину отказа рассматривать иск активистов против Порошенко

Зазначимо, що постановою Кабінету міністрів МВС отримало можливість відслідковувати строки перебування в Україні автомобіля на єврономерах і застосовувати санкції до порушників. Поліція має доступ до митної бази "Інспектор-2006", в якій фіксуються всі автомобілі, що перетинають кордон. Там вказано, в якому саме режимі в'їхав автомобіль: транзит або тимчасове ввезення на 1 рік. Якщо автомобіль перебуває в Україні в режимі тимчасового ввезення, то протягом 90 днів його необхідно зареєструвати в сервісному центрі МВС України в установленому порядку. Багато власників автомобіля з еврономерами цю вимогу ігнорували.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Середа, 23 Січня

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту