Сьогодні
Вівторок 22 Січня 2019

У США заявили, що винищувач Росії перехопив американський літак над Чорним морем

Зокрема, російський Су-27 обігнав літак США, після чого почав зміщуватися в бік.

Військово-морські сили США повідомили, що російський багатоцільовий винищувач Су-27 здійснював небезпечні маневри та перехопив американський літак-розвідник Lockheed EP-3 над Чорним морем. Про це повідомила прес-служба ВМС США.

Як зазначається, американський літак слідував всім міжнародним правилам і не робив провокаційних маневрів.

Читайте також на УкропНьюс: Немає в Україні більших злочинців, аніж люди в погонах

"Літак EP-3 був перехоплений російським Су-27 над Чорним морем, що створило загрозу для пілотів і екіпажу", – йдеться в повідомленні.

Так, на опублікованому ВМС США відео видно, як до EP-3 швидко наближається винищувач. Зокрема, він швидко обігнав літак США, після чого почав зміщуватися в бік.

Читайте також на УкропНьюс: Свитолина проведет встречу с болельщиками в Киеве

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту