Сьогодні
Понеділок 18 Лютого 2019

У США підірвали дах баскетбольної арени

Баскетбольна команда Мілуокі грала на арені 30 років, але з літа перебралася на більш містку.

Баскетбольна команда Мілуокі грала на арені 30 років, але з літа перебралася на більш містку.

В американському місті Мілуокі (штат Вісконсін) приступили до знесення баскетбольної арени Бредлі Центр, на якій з 1988 року виступала команда Мілуокі Бакс.

Влітку "Бакс" перебралися на нову арену Фісерв Форум на 17 500 посадочних місць.

Читайте на УкропNews: Коньяк в Україні називатимуть по-новому: яку назву обрали українці

Стару арену вирішили знести, а щоб полегшити цей процес, було вирішено підірвати дах. Для цього застосували більш 10 вибухових пристроїв.

Читайте на УкропNews: Sony відмовиться від популярної лінійки смартфонів

Повідомляється, що вибуховою хвилею було вибито декілька вікон у найближчих будинках, але обійшлося без постраждалих завдяки оприлюдненню про заплановане заздалегідь. Повний демонтаж арени має завершитися до весни.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту