Сьогодні
Понеділок 21 Січня 2019

У Росії впала бойова ракета - ЗМІ

Російські військові здійснили невдалий запуск ракети на полігоні Капустін Яр, стверджує джерело.

Російські військові здійснили невдалий запуск ракети на полігоні Капустін Яр, стверджує джерело.

В Астраханській області РФ на військовому полігоні Капустін Яр сталася нештатна ситуація під час запуск ракет. Про це у вівторок, 11 грудня, повідомляє Інтерфакс з посиланням на джерело, знайоме з ситуацією.

"На полігоні Капустін Яр 9 грудня проводилися ракетні пуски. Кілька ракет були запущені вдало. З однією з них, попередньо, виникли неполадки, і вона могла впасти на території полігону, не досягнувши мети", - сказав співрозмовник.

За його словами, ніяких пошкоджень на землі внаслідок невдалого пуску немає. Ніхто не постраждав.

Читайте на УкропНьюс: Трамп всерьез опасается импичмента – CNN

При цьому джерела розходяться в думках про тип невдало запущеної ракети. За одними даними, йдеться про зенітну ракетну систему С-300, за іншими, про оперативно-тактичний ракетний комплекс Іскандер.

Тим часом, на сервісі YouTube у вівторок, 11 грудня, з'явилося відео падіння ракети. Автори ролика стверджують, що це падіння ракети зенітно-ракетного комплексу С-300 на полігоні Капустін Яр.

На відео чутно, як один з чоловіків говорить, що ракета "в сторону Ахтубинська пішла". Його співрозмовник відповідає, що "вона назад падає", а пізніше додає, що до того ж і "касета горить".

Читайте також на УкропNews: Легендарный вратарь назначен на должность главного тренера Металлиста-1925

Після падіння ракети стався потужний вибух і на землі почався справжній "феєверк". На місце падіння посунула колона автомобілів.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту