Сьогодні
Середа 23 Січня 2019

У Криму лев заліз у машину до туристів

Відвідувачі парку знають про м'який характер лева, тому тваринного ніхто не злякався. Але самець досить великий і без проблем проклав собі шлях прямо по водієві машини.

У Сафарі-парку хижак повністю заліз в авто з пасажирами. В результаті інциденту ніхто не постраждав.

Читайте на УкропNews: Показуха для президента, або трохи фактів про візит Порошенка на Миколаївщину

У Криму в місцевому сафарі-парку Тайган лев на прізвисько Філя забрався на водійське сидіння туристичного авто. Відповідне відео опублікував на YouTube власник парку Олег Зубков.

Читайте на УкропNews: New York Times: Даже мелкие успехи Украины в борьбе с коррупцией очень важны

Дворічний хижак відрізняється товариськістю і любить компанію. Лев заліз у машину, щоб поластитися і облизати пасажирів.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту