Сьогодні
Субота 16 Лютого 2019

Пародія на пародію стала хітом YouTube

Пародію Кіркорова і Баскова на кліп Kanye West&Lil Pump повторно спародіювали. Ролик уже потрапив у тренди на YouTube.

У Мережі з'явилася подвійна пародія на кліп американських реперів. Відео створили учасники YouTube каналу Четкий паца.

Читайте також на УкропНьюс: Непристойні багатства заступника голови української розвідки: НАБУ розпочало розслідування

Оригінал ролика від Kanye West&Lil Pump спершу спародіювали Філіп Кіркоров та Микола Басков. Ролик став хітом у Мережі, і незабаром з'явилася пародія на пародію.

У ролику двоє хлопців, одягнені в великі коробки, ходять по мосту за "своїм дописувачем". За фактом ролик є рекламою другого каналу пародистів. Також у відео автори згадують фразу Кіркорова про те, що той не торкався писи козла.

Читайте на УкропНьюс: ЕС ожидает пролонгации закона об особом порядке самоуправления в ОРДЛО, - Мингарелли

За день відео набрало більше 754 тисяч переглядів і 61 тисячу лайків. Раніше команда Четкий паца випустила пародію на кліп Время и Стекло, яка також стала хітом Мережі.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту