Сьогодні
Середа 16 Січня 2019

"Ощадбанк" обібрали на 20 млн доларів: подробиці схеми

До її складу увійшли бізнесмени, екс-посадовці банку і навіть син нардепу. Усі кредити брали на соняшникове насіння. Але повертати кредити не планували.

До її складу увійшли бізнесмени, екс-посадовці банку і навіть син нардепу. Усі кредити брали на соняшникове насіння. Але повертати кредити не планували. Все це провернули, коли в країні вирувала революція і всім було не до соняшників. Очолював Раду деректорів компанії син нардепа. Нардеп називає всі обвинувачення голослівними.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту