Сьогодні
Понеділок 18 Лютого 2019

Мобілізація в Києві: з'явилися кадри дивних рейдів військових з поліцією

У Міністерстві оборони заявили, що рейди правоохоронців з військовими біля метро в Києві - це планові заходи, облав не влаштовують.

У Міністерстві оборони заявили, що рейди правоохоронців з військовими біля метро в Києві - це планові заходи, облав не влаштовують.

Про це повідомив прес-секретар Сухопутних військ ЗСУ.

"У подібних ситуаціях Національна поліція Україна може шукати певних людей за запитом військкомату, але не перевіряти всіх підряд. Тобто, ми надаємо списки з військкомату тих, хто ухиляється від призову", - сказав прес-секретар Сухопутних військ ЗСУ.

Читайте також на УкропNews: Ломаченко – Педраса: відео бою

У той же час, в поліції повідомили, що ніяких рейдів з військовими не проводять.

Читайте на УкропNews: Неймовірна сила характеру! Порошенко привітав Ломаченка з перемогою

"Я не знаю, що там робили працівники військкоматів, але поліція на всіх станціях метрополітену несе службу", - сказала прес-секретар поліції Києва.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту