Сьогодні
Понеділок 18 Лютого 2019

Гімн тверку: кліп Cardi B і City Girls став хітом

У кліпі десятки жінок увесь час танцюють тверк, демонструючи оголені сідниці. Ролик до треку Twerk зібрав мільйони переглядів у перші години після публікації.

У кліпі десятки жінок увесь час танцюють тверк, демонструючи оголені сідниці. Ролик до треку Twerk зібрав мільйони переглядів у перші години після публікації.

Американська реперша Cardi B спільно із City Girls випустила новий кліп на трек Twerk. Ролик з'явився на офіційному YouTube-каналі City Girls.

Читайте також на УкропНьюс: У Раді розмістять триметрову карту України, яку вишили 6 тис. людей

У ролику виконавиці повністю розмальовані фарбами. На їхніх тілах зображені тигри і відповідні смужки. Співачки разом з десятками танцівниць танцюють тверк.

Читайте також на УкропNews: Німкеня понад рік в'язала шарф при запізненні потягів: залізниця придбала його за чималу суму

У ролику, який уже прозвали "гімном тверку", танець виконують повсюди: на пляжі, у воді, на жердині, на яхті, на будівництві, на підлозі і на вулиці.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту