Сьогодні
Понеділок 21 Січня 2019

Чому поступки Макрона не задовольнили "жовті жилети"

Поступки Еммануеля Макрона "жовтим жилетам" можуть обійтися скарбниці Франції в суму до 10 мільярдів євро. Втім, "жовті жилети" кажуть, що їх це не зупинить.

Поступки Еммануеля Макрона "жовтим жилетам" можуть обійтися скарбниці Франції в суму до 10 мільярдів євро. Втім, "жовті жилети" кажуть, що їх це не зупинить.

Читайте на УкропNews: "Приступлю к обязанностям и буду работать", - Насиров намерен вернуться на должность главы ГФС

Незважаючи на фінансові "подарунки" Макрона, "жовті жилети" запланували нову акцію наступної суботи. Згідно з опитуваннями французьких ЗМІ, 72 відсотки французів підтримують вимоги "жовтих жилетів", але при цьому 85 відсотків чітко висловилися проти застосування насильства. Молодий та амбітний президент Емануель Макрон, що мав намір реалізувати цілу низку масштабних перетворень, опинився перед складним вибором. Подробиці в сюжеті:

Читайте також на УкропNews: У мексиканській церкві вибухнули феєрверки, восьмеро загиблих

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту