Сьогодні
Вівторок 22 Січня 2019

Білл Гейтс показав "унітаз майбутнього"

Гейтс вважає, що показані на виставці новинки стали головним досягненням у сфері санітарії за останні 200 років.

Гейтс вважає, що показані на виставці новинки стали головним досягненням у сфері санітарії за останні 200 років.

На технологічній виставці в Китаї засновник Microsoft Білл Гейтс показав "унітаз майбутнього", який може працювати без води і підключення до каналізації. Як повідомляє Медуза, свою доповідь на виставці Гейтс зробив, стоячи на сцені з банкою фекалій.

"Завдяки унітазам нового типу відходи просто не будуть потрапляти в каналізацію. Це, за прогнозом Гейтса, заощадить людству понад 233 мільярди доларів на охорону здоров'я (майже стільки щороку витрачають на лікування діареї, холери та інших подібних розладів чи інфекцій)", - йдеться в повідомленні.

Гейтс зазначив, що в екскрементах часто містяться шкідливі бактерії і яйця паразитів, які пізніше можуть потрапити в питну воду. За його словами, через них щороку помирають майже 500 тисяч дітей у віці до п'яти років.

Читайте на УкропНьюс: В ходе учений на полигоне "Ягорлык" из 7 типов ЗРК выпустили более 30 зенитных ракет, - командование Воздушных сил ВСУ. ВИДЕО+ФОТОрепортаж

Гейтс вважає, що показані на виставці новинки стали головним досягненням у сфері санітарії за останні 200 років.

"10 років тому я й уявити не міг, що буду стільки знати про какашки. І я вже точно ніяк не міг подумати, що Мелінді доведеться просити мене утриматися від розмов про туалети і фекальний послід за обіднім столом", - заявив він.

Гейтс пообіцяв, що поліпшені унітази коштуватимуть близько 500 доларів і можуть стати новим загальносвітовим стандартом. У першу чергу вони призначені для житлових будинків і шкіл.

Читайте на УкропНьюс: Антикоррупционное бюро завершило расследование дела Омеляна

Раніше стало відомо, що Гейтс перестав бути найбагатшим американцем, поступившись лідерством голові Amazon Джеффу Безосу.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту