Сьогодні
Понеділок 17 Грудня 2018

Ізраїльські ВПС завдали авіаударів по Сирії, - ЗМІ

Ізраїльські ВПС завдали авіаударів по Сирії, - ЗМІ

Ракетний обстріл авіабази Шайрат в сирійській провінції Хомс було проведено ВПС Ізраїлю Про це пише інформаційний портал Al Masdar. Відзначається, що ППО Сирії збили кілька ракет.

Ракетний обстріл авіабази Шайрат в сирійській провінції Хомс було проведено ВПС Ізраїлю Про це пише інформаційний портал Al Masdar. Відзначається, що ППО Сирії збили кілька ракет. Чи досягли інші ракети цілей - невідомо. Також повідомляється, що в Пентагоні повідомили про те, що американська армія в даний момент не проводить ніяких військових операцій в Сирії. Тим часом урядове сирійське інформаційне агентство SANA повідомляє, що з території Сирії були нанесені нові ракетні удари.

Зокрема, повідомляється про ракетні удари по урядової військовій базі Шайрат, яка знаходиться в районі міста Хомс.

"Система ППО збила ракети, які порушили повітряний простір, в районі Хомса", - повідомляє інформагентство.

 

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту