Сьогодні
Середа 16 Січня 2019

Ізраїль повністю закрив кордон із Сектором Гази

Ізраїль повністю закрив кордон із Сектором Гази

У Ізраїлі прийняли рішення про закриття у Ерезі єдиного відчиненого досі контрольно-пропускного пункту для населення на територію палестинського Сектора Газа.

Про це повідомила "Українська правда" з посиланням на Deutsche Welle.

У неділю, 19 серпня, міноборони Ізраїлю повідомило, що користуватися переходом Ерез відтепер зможуть лише у випадку гуманітарних місій, або справ, пов'язаних з інцидентами на кордоні. До того ж не уточняли, чи закритя КПП тимчасовим, чи остаточним. 

КПП Ерез, Ізраїль

Управління цивільних справ Палестинської автономії підтвердило закриття КПП для усіх випадків, крім медичних. Щоправда, обіцяли впускати палестинців, які повертатимуться до анклаву.

Загалом на кордоні Ізраїлю та Сектора Гази протягом останніх місяців ситуація набуває усе більшої гостроти.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту