Сьогодні
Субота 16 Лютого 2019

Із довгим волоссям та бородою: Меттью Макконахі кардинально змінив імідж у новій комедії

Із довгим волоссям та бородою: Меттью Макконахі кардинально змінив імідж у новій комедії

Голлівудський красень Меттью Макконахі – один із тих акторів, який не боїться змінювати імідж задля ролі. Він майстерно перевтілювався у захисника та порушника законів, невиправного романтика та чоловіка, який не вірить у шлюб. Кожного разу Меттью Макконахі змінював свій імідж.

Цього разу голлівудський актор вирішив тріумфально повернутись до комедійного жанру. Меттью Макконахі зіграв одну з головних ролей у фільмі "The Beach Bum", режисером якого є Хармоні Корін. 

Перед глядачами він постане в образі хіпі. Меттю Макконахі відростив довге волосся, яке від природи у нього хвилясте. Невелика борода та яскраві костюми додадуть кінострічці гумору. 

Меттью Макконахі Меттью Макконахі / Кадри із трейлеру
Голлівудський актор Меттью Макконахі в комедійній ролі Голлівудський актор Меттью Макконахі в комедійній ролі / Кадри із трейлеруМеттью Макконахі змінив імідж для фільму Меттью Макконахі змінив імідж для фільму / Кадри із трейлеру

За сюжетом комедії "The Beach Bum", персонаж Меттью Макконахі намагається написати власну книгу віршів. Однак чоловік завжди потрапляє у кумедні пригоди, які зрештою намагається вирішити. Непересічну історію Меттью Макконахі допомогли втілити Айла Фішер, Зак Ефрон, Стефанія Оуен та інші актори. Прем'єра комедії запланована на березень 2019 року.

Комедія "The Beach Bum": дивіться відео трейлеру

 

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту