Сьогодні
Субота 16 Лютого 2019

Італія закликає НАТО змінити норми оборонних витрат

Італія закликає НАТО змінити норми оборонних витрат

-

Італія буде домагатися внесення змін до правил НАТО про калькуляцію мінімально необхідних оборонних витрат країн-членів

Про це виданню Financial Times повідомила міністр оборони країни Елізабетта Трента.

Зокрема, Рим хоче, щоб керівні принципи НАТО, які вимагають від країн-членів витрачати 2% від свого ВВП на оборону, включали також невійськові витрати, такі як кошти на кібербезпеку та оборону.

"Є деякі частини наших витрат, які пов'язані з обороною, але не є частиною оборонного бюджету", - заявила Трента виданню напередодні зустрічі міністрів оборони НАТО в Брюсселі в середу.

"Витрати коштів на розробку засобів кібербезпеки мають враховуватися так само, як витрати на покупку танків. Я не кажу, що ми не повинні витрачати гроші, але ми повинні витрачати гроші на речі, які раніше не розглядалися як витрати на оборону", - сказала вона.

За оцінками НАТО, у 2018 році Італія витратила 1,15% ВВП на оборону. Популістський уряд Італії знизив пенсійний поріг і збільшив державні витрати з моменту приходу до влади – це призвело до бюджетної сварки з Брюсселем минулого року. Трента наполягає, що витрати на соціальні програми італійського уряду не суперечать витратам Рима на оборону.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту