Сьогодні
Вівторок 18 Грудня 2018

Існування України не є умовою для існування вільної Польщі, - польський дипломат

, ,

Голова політичного кабінету МЗС Польщі Ян Парис заявив, що Україна потребує Польщі, а от Польща без України здатна собі зарадити

Про це повідомляє RMF24.

"Мені хотілося б чітко сказати, що сильна і незалежна Україна важлива для Польщі, натомість неправда, що існування України є необхідною умовою існування вільної Польщі", - заявив Парис.

Дипломат пояснив, що після виходу Британії з ЄС Польща буде п’ятою державою в ЄС, країна входить в НАТО, є головною державою східного флангу і буде існувати незалежно від того, що діється в Україні.

Парис наголосив наголосив, що твердження про Україну, як про умову існування Польщі неправдиве.

Також він закинув українцям фальшування історії і переслідування поляків та заявив, що українські урядовці мають неправильне бачення Польщі.

"Поки так буде, доти вони й помилятимуться. Вони вважають, що Варшава слабка, ізольована і потребує України. Неправда. Це Україна потребує Польщі. Польща без України цілком собі зарадить", - додав Парис.

. Як до цього дійшло

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту