Сьогодні
Неділя 16 Грудня 2018

"Інтер" відмовляється платити штраф за скандальний концерт 9 травня

"Інтер" відмовляється платити штраф за скандальний концерт 9 травня

Телеканал "Інтер" категорично не погоджується із рішенням Національної ради щодо накладання штрафу за скандальний концерт 9 травня.

Про це йдеться на сайті телеканалу "Інтер".

Як зазначено у повідомленні, "Інтер" не згоден виплачувати штраф у зв'язку з трансляцією програми до Дня Перемоги "Перемога. Одна на всіх" і захищатиме свої інтереси й інтереси мільйонів телеглядачів у судовому порядку.

Проведена 22-23 травня 2018 року позапланова виїзна перевірка каналу Нацрадою не надала аргументованих і обґрунтованих підтверджень порушення телеканалом "Інтер" положень чинного законодавства. Свої заперечення на безпідставні звинувачення телеканал подав у Нацраду, – повідомили у прес-службі телеканалу.

"Інтер" зазначив, що у програмі телеканал відкрито засудив нацизм і нагадав про роль України в перемозі над ним: "Засудження нацизму є нормою для демократичних суспільств протягом останніх 70 років, зокрема й на законодавчому рівні".

Як запевнили на телеканалі, у результаті перевірки комісія Нацради навела цитати з програми, але всі вони пов'язані виключно із засудженням нацизму як прояву фашизму. 

В ефірі концерт "Перемога. Одна на всіх" став абсолютним лідером, його подивилися 7,3 мільйона глядачів. Після виходу концерту на телеканал протягом кількох тижнів надходили численні звернення глядачів із подяками за створену програму, – додали в повідомленні.

Нагадаємо, Нацрада оштрафувала телеканал "Інтер" на 4 мільйони 46 тисяч гривень (25% ліцензійного збору) через скандальний концерт до так званого Дня перемоги, який мовник у своєму ефірі продемонстрував 9 травня. Зокрема, канал звинувачують у розпалюванні ворожнечі.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту