Сьогодні
Понеділок 21 Січня 2019

Інститут просвіти. Ранкова зарядка: прості правила, як фізичні вправи зробити корисною звичкою

Ранкова зарядка допоможе розбудити організм буз кави та водночас спалити калорії. А взагалі, фізичні вправи зранку забезпечать бадьорий початок дня та налаштують ваше тіло на активний день.

Медики запевняють, що нескладні вправи та легка пробіжка зранку покращують кровообіг. А також зарядка поліпшує пам'ять, концентрує увагу та змушує ваш мозок працювати активніше.

Проте, якщо ви не можете себе змусити на ранкову пробіжку, то робіть фізичні вправи вдома, але дотримуйтеся простих правил:

1. Робіть зарядку на голодний шлунок.

2. Тривалість розминки не важлива, головне – робити її регулярно.

3. Зарядку розпочинайте розминкою, а завершуйте розтяжкою.

Завершуйте зарядку розтяжкою Завершуйте зарядку розтяжкою

4. Силові вправи не найкращий варіант – закріпіть результат контрастним душом та корисним сніданком.

Отож, якщо ви не хочете досипати зранку на роботі і не виснажуватися впродовж дня – робіть регулярні ранкові зарядки і незабаром це стане вашою корисною звичкою.

Біьше – дивіться у відео.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту