Сьогодні
Середа 26 Вересня 2018

iPhone 8 уже в Україні: але поки тільки контрабандні

У столичному аеропорту "Бориспіль" митники спільно зі співробітниками СБУ вилучили цілу партію щойно випущених iPhone 8, які намагались незаконно ввезти в Україну.

Як йдеться у повідомленні прес-служби ДФС, в Україну намагались провезти 21 телефон Apple.

Дивіться також: Скільки коштує iPhone X у різних країнах: порівняння в інфографіці

Серед них виявили 11 мобільних телефонів iPhone 8 Plus та 10 iPhone 8.

Читайте на УкропNews: У Луцьку сепаратиста засудили за дописи у "Вконтакте"

Їх намагався провезти громадянин України, який прилетів зі США транзитом через Німеччину.

Приземлившись в аеропорту "Бориспіль", чоловік намагався пройти "зеленим коридором", тобто через систему пропуску, яка не передбачає предметів для декларування.

Однак, коли митники все ж перевірили його багаж, то виявили партію телефонів iPhone, які офіційно в Україні ще у продаж не надходили.

iPhone 8 громадянин України намагався ввезти контрабандою

Читайте також на УкропНьюс: В арештованого в Росії Гриба з'явилися виразки на обличчі та шиї, - батько

Нагадаємо, презентація нової серії iPhone 8, iPhone 8 Plus та iPhone X відбулась 12 вересня. Спеціалісти прогнозують, що в Україні їх можна чекати офіційно не раніше жовтня.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту