Сьогодні
Середа 26 Вересня 2018

З'явився трейлер українського фільму "Дике поле" за романом Жадана

З'явився трейлер українського фільму "Дике поле" за романом Жадана

" ", ""

Представили перший офіційний трейлер українського екшену "Дике поле", знятого за мотивами роману Сергія Жадана "Ворошиловград"

Трейлер знайомить із головними героями фільму, дії якого розгортаються на Донбасі, у місті Старобільськ у 2010 році.

У стрічці знімаються Олег Москаленко, Олексій Горбунов, Руслана Хазіпова, Сергій Жадан та інші. Авторами сценарію стали Наталя Ворожбит, Сергій Жадан і Ярослав Лодигін.

"Герман змушений повернутися у своє рідне містечко на Донбасі. Його старший брат зник, і тепер герою доведеться захистити сімейний бізнес — стару бензоколонку. Разом із нею — друзів дитинства та кохання у боротьбі проти тих, хто захоплює шматок за шматком землю, перетворюючи її на кукурудзяні поля та залізницю, котра нікуди не веде. Чим закінчиться ця іронічна та повна пригод подорож крізь Дике Поле?", - йдеться у описі картини. 

Презентація кінопроекту відбудеться на Одеському міжнародному кінофестивалі, що проходитиме з 13 по 21 липня. 

У широкий прокат стрічка вийде 8 листопада. 

Книга Сергія Жадана "Ворошиловград", за мотивами якої знятий фільм, стала кращим українським романом десятиріччя за версією літературної премії "ВВС Україна". Твір також отримав швейцарську літературну премію Фонду Яна Михальськи. Текст перекладений на 5 мов.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту