Сьогодні
Понеділок 21 Січня 2019

З'явилися нові подробиці про гнучкий смартфон Microsoft Andromeda

З'явилися нові подробиці про гнучкий смартфон Microsoft Andromeda

Нещодавній патент компанії Microsoft розкрив цікаві подробиці щодо майбутнього складного смартфона Microsoft Surface. Судячи з усього, новинка отримає не два дисплеї, як повідомляли раніше, а один гнучкий екран.

Про це повідомляє PatentScope.

Для того, щоб екран можна було складати, не зламавши його, розроблений спеціальний шарнір. В результаті, ґаджет буде працювати як смартфон в складеному стані і як планшет в розкладеному.

Microsoft Andromeda Microsoft Andromeda матиме лише один гнучкий дисплей

Днями в мережі з'явилися підтвердження, що такий смартфон під кодовою назвою Andromeda активно готується до випуску. Він працюватиме на операційній системі Andromeda OS.

Пристрій також можна буде підключати до великого зовнішнього екрана і використовувати майже як ПК. Також передбачена підтримка універсальних програм Universal Windows Platform, як плюс до додатків, розроблених спеціально під Andromeda OS.

Microsoft Andromeda Microsoft Andromeda представлять в 2019 році

Офіційний дебют Andromeda повинен відбутися в 2019 році.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту