Сьогодні
Середа 16 Січня 2019

Звабливі сестри Хадід на шоу Victoria's Secret: ефектні виходи моделей

Звабливі сестри Хадід на шоу Victoria's Secret: ефектні виходи моделей

У Нью-Йорку відбулося грандіозне шоу Victoria's Secret, яке надовго запам'ятається глядачам. На подіум вийшли понад 50 моделей у фантастичних образах.

Так, серед ангелів Victoria's Secret були і популярні моделі Белла і Джіджі Хадід. Додамо, що минулого року Джіджі не змогла взяти участь у шоу в Шанхаї через проблеми з китайською візою, тому своє повернення дівчина хотіла зробити справді незабутнім.

Джіджі отримала образ з дуже важкими крилами, які нагадували гігантський парашут. Другий її вихід був блискучому комплекті з накидкою, яка ефектно розвівалася.

Джіджі Хадід на шоу Victoria's Secret

Джіджі Хадід у 2017 році не змогла взяти участь у шоу 

Другий образ Джіджі Хадід

Образ Белли був більш романтичним: крила та босоніжки були оздоблені пір’ям, а комплект білизни виконаний у ніжній кольоровій гаммі.

Белла Хадід на шоу Victoria's Secret

Белла показала фантастичну струнку фігуру 

Інший образ Белли був більш спортивний

Джіджі Хадід на вечірці Victoria's Secret

Белла Хадід на вечірці Victoria's Secret

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту