Сьогодні
Вівторок 23 Жовтня 2018

Зорян Шкіряк заворожив мережі відвертими фото

Радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк закликав українців вести здоровий спосіб життя та опублікував фото зі спортзалу.

Світлини Шкіряк виклав у Facebook.

Читайте на УкропNews: В Одесі група невідомих намагалася захопити військову частину

"Свій вихідний цілковито присвятив улюбленому відпочинку – спорту. Виклався на повну і маю від того просто нереальне задоволення. Особисто для мене, це найкращий засіб скинути з себе баласт накопичених за тиждень зайвих і негативних емоцій. Фізична активність допомагає привести до повної гармонії свій розум і тіло", – пояснив він.

Читайте також: Тренування на Хелловін: ефективні фітнес-вправи з гарбузом

Читайте на УкропНьюс: Крим – не єдиний напрямок для наступу на Україну, – військовий експерт

Зазначимо, що пост Шкіряка отримав багато схвальних відгуків серед користувачів мережі.

Коментарі

  • Володимир
    Володимир
    Добра та корисна справа.

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту