Сьогодні
Понеділок 17 Грудня 2018

Зникли безвісти 2 найманців Вагнера, котрі розповіли про нищівні втрати у бою з американцями у Сирії

Зникли безвісти 2 найманців Вагнера, котрі розповіли про нищівні втрати у бою з американцями у Сирії

г ' , " " "" ""

Рідні втратили зв'язок з мешканцями Свердловської області на російському Уралі, котрих неформальна "служба безпеки" ПВК "Вагнера" підозрює у "зливі" інформації про загиблих у Сирії

Йдеться про Миколу Хітьова з Азбесту та Ігора Швецова із селища Кедрове, пише місцеве видання Znak.com.

Служба безпеки ПВК Вагнера затримала їх за підозрою у витоку інформації про втрати при бойовому зіткненні з американцями в сирійській провінції Дейр-ез-Зор. Після того додому вони не повернулися.

"Хлопці повернулися, а Ігоря так ніхто і не бачив. Що з ним, де він - ніхто нічого не говорить", - поділився з кореспондентом видання один із сусідів Швецова в Кедровому. Інші жителі селища також підтвердили цю інформацію - Швецова не виявилося серед бійців ПВК Вагнера, які днями повернулися з Сирії.

За місцем проживання Хитьова в Азбесті також говорять, що чоловік до цих пір не повернувся.

Про затримання Хітьова й Швецова службою безпеки ПВК Вагнера першим написав у своєму "Живому журналі" російський пропагандист й військовий оглядач Максим Калашников:

"Тепер і в самому "Вагнері" "з пристрастю" шукають тих, хто повідомив про загиблих й сам факт розгрому на Велику Землю. Лютує служба безпеки ПВК, посадивши "на контейнер" кількох бійців. Мені повідомили про те, що так тримають Шведа, Циклопа і Хіта".

Швед та Хіт - позивні загаданих бойовиків.

Олександр Кіш (він же Циклоп) - колишній мешканець Луганщині, котрий приєднався до "вагнерівців" ще на Донбасі.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту