Сьогодні
Понеділок 24 Вересня 2018

Знаменитого фешн-фотографа Патріка Демаршельє звинуватили у домаганнях

Знаменитого фешн-фотографа Патріка Демаршельє звинуватили у домаганнях

Всім відомий фешн-фотограф Патрік Демаршельє тепер також вляпався у секс-скандал. Декілька моделей звинувачують його у сексуальних домаганнях, але він все заперечує.

Про це пишуть на The Boston Globe.

Щодо звинувачень у сексуальних домаганнях 74-річний Патрік все заперечив.

"Люди брешуть і розповідають історії. Це смішно", – лаконічно зазначив фотограф.

Але на такі заяви моделей вже відреагувало видавництво Cond? Nast. В опублікованій заяві йдеться про відмову у подальшій співпраці з Патріком Демаршельє.

Патрік Демаршельє

"Ми проінформували Патріка, що ми не будемо співпрацювати з ним в прийдешньому майбутньому", – зазначено у заяві, пояснюючи це новим міжнародним кодексом Cond? Nast з боротьби у сексуальних домаганнях.

До слова, до складу видавничого дому Cond? Nast входять такі журнали, як Vogue, Glamour, GQ, Cond? Nast Traveller, Tatler і Allure.

Хто такий Патрік Демаршельє? Патрік Демаршельє – це знаменитий фешн-фотограф, який все життя співпрацював з такими глянцевими виданнями як Vogue, Harper's Bazaar і Elle, а також знімав найвідоміших голлівудських зірок для різних кампейнів світових брендів. Його найвідомішими роботами є фотоальбом "Патрік Демаршельє: Фотографії", "Патрік Демаршельє: Відкриття елегантності", "Патрік Демаршельє: Форми". Окрім знаменитостей Патрік у 1989 році став офіційним фотографом принцеси Діани.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Неділя, 23 Вересня

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту