Сьогодні
Четвер 21 Лютого 2019

Землетрус в Японії: щонайменше 3 людини загинули, десятки поранені

Землетрус в Японії: щонайменше 3 людини загинули, десятки поранені

Щонайменше троє людей загинули та десятки постраждали після сильного землетрусу, який 18 червня сколихнув місто Осака на заході Японії. Інформаційне агентство Kyodo повідомило, що підтверджується загибель 9-річна дівчинка і двоє чоловіків віком близько 80-ти років.

Щонайменше троє людей загинули та десятки постраждали після сильного землетрусу, який 18 червня сколихнув місто Осака на заході Японії.

Інформаційне агентство Kyodo повідомило, що підтверджується загибель 9-річна дівчинка і двоє чоловіків віком близько 80-ти років.

За даними Японської метеорологічної агенції, осередок землетрусу, магнітудою 6,1, був приблизно на глибині 10 кілометрів.

Землетрус частково зруйнував кілька будинків. Поштовхи, які сталися в ранковий час, порушили роботу потягів і метро. За словами чиновників, ядерні реактори в регіоні не зазнали впливу.

На оприлюднених відео видно розкидані на підлозі магазинів товари та будівельне сміття на вулицях.

Місцеві ЗМІ повідомили, що близько 170 тисяч домогосподарств у регіоні залишились без електрики. Чиновники заявили, що після землетрусу ризику виникнення цунамі немає.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту