Сьогодні
Субота 22 Вересня 2018

"Здорова людина такого не скаже, а психічно хвора - можливо", - Гройсман про заяву Земана

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман прокоментував виступ президента Чехії Мілоша Земана щодо анексії Криму, наголосивши, що "здорова людина ніколи цього не заявить" Про це він сказав в інтерв'ю "112 каналу".

"Знаєте, здорова людина ніколи цього не заявить, а глибоко психічно хвора - можливо. Але я точно знаю, що чехи абсолютно прекрасні розумні люди, наші друзі і партнери. Думаю, серед такої прекрасної нації є ті, хто іноді дозволяє собі божевільні заяви, свідками яких ми є сьогодні", - зазначив Гройсман.

Читайте також на УкропNews: Український танцівник Полунін знявся з голою Памелою Андерсон: фото 18+

Прем'єр-міністр наголосив, що заява чеського президента не відображає настрій громадян країни.

"Деякі керівники держав дозволяють собі як-то не дуже шанобливо ставитися до України. Україна - велика країна, 45-мільйонна нація і нікому не дозволено звертатися до нас з якоюсь неповагою і це є очевидним фактом", - сказав Гройсман.

Читайте на УкропНьюс: У Польщі затримали вандала, який розмалював консульство України

Нагадаємо, у вересні 2017 року президент Чехії Мілош Земан повідомив, що прийняв запрошення від президента Росії Володимира Путіна відвідати Сочі. 10 жовтня президент Чехії Мілош Земан, виступаючи на сесії ПАРЄ, запропонував "продати" Крим, і назвав анексію півострова Росією доконаним фактом, припустивши можливість "певної компенсації у фінансовій формі" чи "нафтою або газом", а також вкотре виступив проти чинних санкцій ЄС щодо Росії.  У Чехії різко засудили слова президента Чехії Мілоша Земана про Крим, а прем'єр Чехії заявив, що слова Земана протирічать зовнішній політиці країни Петро Порошенко у ПАРЄ відповів на слова чеського колеги, заявивши що "Ми не продаємо і не купуємо Крим - це не питання грошей, газу або нафти чи чогось іще. Це закон і порядок в Європі, це безпека в Європі і світі. Після незаконної анексії Криму Росія зруйнувала всю післявоєнну систему безпеки".  Також Президент України наголосив на готовності до проведення референдумів з територіальних питань відповідно до Конституції України після повернення Криму. Екс-президент Австрії Гайнц Фішер підтримав позицію президента Чехії Мілоша Земана щодо необхідності скасування санкцій проти Росії.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту