Сьогодні
Середа 20 Лютого 2019

Занедбана фотостудія стала сучасною ветеринарною клінікою: досвід Монреалю

Дизайнери з канадського архітектурного бюро T B A на прикладі сучасної ветеринарної клініки у Монреалі демонструють, як занедбаним приміщенням можна давати друге життя.

У районі Майл-Енд тривалий час була закинута фотостудія.

Тепер на її місці у провінції Квебек видніється нова сучасна ветеринарна клініка H?pital V?t?rinaire du Parc, пише Archdaily.

Вже з входу видно, що архітектори і дизайнери з місцевого бюро T B A попрацювали на славу.

Канада Монреаль ветклініка Інтер'єр сучасної ветеринарної клініки у Монреалі

Для невеликого приміщення знайшли виправдане рішення – щоб збільшити площу простору і організувати зону для стаціонару, студія добудувала ще два поверхи.

Важкохворих тварин без проблем можна залишити на тривале лікування – місце для цього є.

Підвал будівлі перетворився на оглядовий кабінет, лабораторію для взяття аналізів та інших лікувальних процедур.

Дизайн ветеринарна клініка Монреаль Канада Підвал сучасної ветеринарної клініки у Канаді

Щоб запобігти швидкому зношенню поверхонь, стіни в клініці покриті необробленим бетоном і керамічною плиткою. Це створює дещо сувору, але цілком комфортну для лікування тварин атмосферу.

На даху дизайнери обладнали затишну терасу, де господарі та їхні домашні улюбленці можуть розслабитись та відпочити після пройдених, подекуди болючих процедур.

тераса ветклініка Монреаль Канада Затишна тераса у ветклініці в Монреалі

Дивіться також: 4 груд 2018 На верхівці хмарочосу, що "сиплеться", з’явився оглядовий майданчик для безстрашних 2 груд 2018 Не просто читальня на вокзалі: чим вражає будівля публічної бібліотеки в Калгарі 30 лист 2018 Як би виглядали квартири у стилі київського метро: дуже реалістична візуалізація

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту