Сьогодні
Середа 20 Лютого 2019

Закони волинського лісу | #ВУКРАЇНІ

У селі Стобихівка – повстання батьків. Понад 250 дітей не ходять до школи, починаючи з першого вересня і понині.

У селі Стобихівка – повстання батьків. Понад 250 дітей не ходять до школи, починаючи з першого вересня і понині. Не вчаться вони і вдома. Замість шкільних уроків вони працюють. У Стобихівці живуть переважно п'ятидесятники, село – багатодітне. Є сім'ї, де народжуються по двоє дітей впродовж року – на початку і в кінці. Чому ж батьки не пускають своїх дітей до школи? Як утримують свої сім'ї і чим заробляють?

#ВУКРАЇНІ – спільний проект Радіо Свобода та телеканалу «Настоящее Время» про людей, які всупереч всьому змінюють життя на краще, про боротьбу за свої права, про унікальні місця і про унікальні історії успіху.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Вівторок, 19 Лютого

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту