Сьогодні
Середа 19 Грудня 2018

Захід активніше підтримуватиме Україну: експерт про загострення стосунків США і Росії

Захід активніше підтримуватиме Україну: експерт про загострення стосунків США і Росії

Конфлікт у Сирії і введення санкцій проти Росії безпосередньо не відобразяться на Україні. Частково це відповідає нашим інтересам.

Таку думку сайту "24" висловив голова правління Центру прикладних політичних досліджень "Пента" Володимир Фесенко.

Як зазначає політолог, Україна і так перебуває в системному конфлікті з РФ. І нинішнє жорстке зіткнення Заходу з Росією напряму не пов'язане з Україною. Але в умовах такого конфлікту в Заходу є більше підстав підтримувати Україну і більше тиснути на Росію.

Частина західних політиків, еліт стали втрачати інтерес до конфлікту з РФ. Але події останніх місяців показали: Заходу не можна розслаблятися і треба активно протистояти Росії. Інакше Росія витиратиме ноги, – наголошує Володимир Фесенко.

За словами експерта, Кремль у нинішній ситуації даватиме відповідь і на адресу України. Але, підкреслює він, у порівнянні з тим, що було на Донбасі в 2014 році, все це не несе для нас величезних ризиків.

"Єдиний ризик в нинішньому загостренні стосунків Заходу із Росією – великий військовий конфлікт. Але миротворців на Донбасі до 2020 року не буде. Їх взагалі може не бути. І нинішнє загострення знижує таку ймовірність", – вважає Фесенко.

При цьому, на його думку, ситуація на Донбасі може різко загостритися восени – коли колаборанти проведуть на окупованих територіях так звані "місцеві вибори".

Нагадаємо, вночі проти 14 квітня США, Великобританія та Франція завдали ракетного удару по цілях у Сирії після хімічної атаки у місті Дума, внаслідок якої загинуло щонайменше 70 цивільних. Путін звинуватив США у посиленні гуманітарної катастрофи в Сирії і заявив, що повторення ударів по Сирії силами західної коаліції "неминуче призведе до хаосу у міжнародних відносинах".

Раніше 6 квітня США запровадили персональні санкції проти 38 російських олігархів і компаній. США готує нові санкції проти Росії через підтримку сирійського президента Башара Асада. Великобританія також планує запровадити нові санкції проти російських олігархів.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту