Сьогодні
Середа 12 Грудня 2018

За вбивством Скрипаля імовірно стоїть Росія, - Трамп

За вбивством Скрипаля імовірно стоїть Росія, - Трамп

Президент Сполучених Штатів прокоментував отруєння колишнього подвійного шпигуна Сергія Скрипаля Про це повідомляє The Guardian. "Звучить так, що за вбиством стоїть Росія, зважаючи на усі зібрані докази", - заявив Трамп.

Президент Сполучених Штатів прокоментував отруєння колишнього подвійного шпигуна Сергія Скрипаля Про це повідомляє The Guardian. "Звучить так, що за вбиством стоїть Росія, зважаючи на усі зібрані докази", - заявив Трамп. Він також анонсував зустріч з прем’єркою Великої Британії Терезою Мей. "Як тільки ми отримаємо усі факти, якщо ми погодимось з ними (владою Великої Британії), ми засудимо Росію або хто би не був винним у вбивстві", - додав президент.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту