Сьогодні
Четвер 21 Лютого 2019

За екс-прокурора Суса ніхто не вніс заставу: йому змінили запобіжний захід

За екс-прокурора Суса ніхто не вніс заставу: йому змінили запобіжний захід

Екс-заступника керівника департаменту з особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури Дмитра Суса взяли під варту без можливості внести заставу.

Про відповідне рішення йдеться в ухвалі Солом’янського суду Києва, інформує "Громадське".

Починаючи з липня 2017-го року Дмитро Сус перебував під домашнім арештом.

Проте на початку 2018-го згідно з рішенням суду йому було змінено запобіжний захід на заставу у розмірі 1,76 мільйонів гривень.

Відповідна сума застави за Суса внесена не була, тому судді вирішили змінити йому запобіжний захід на тримання під вартою.

У чому підозрюють Дмитра Суса? Колишнього заступника керівника департаменту з особливо важливих справ у сфері економіки ГПУ Дмитра Суса підозрюють у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, а також у декларуванні недостовірних даних. У матеріалах справи йдеться, що він нібито привласнював вилучені при обшуках кошти, а також продавав вилучені матеріальні цінності. 25 липня 2017 Дмитра Суса затримали в аеропорту "Бориспіль".

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту