Сьогодні
Понеділок 21 Січня 2019

З другої спроби SpaseX Dragon під'єднався до МКС

З другої спроби SpaseX Dragon під'єднався до МКС

8 грудня вантажний космічний корабель США SpaseX Dragon під'єднався до Міжнародної космічної станції (МКС) з другого разу.

Про це повідомили у NASA.

Екіпаж МКС захопив корабель з другої спроби у зв'язку з порушенням космічного зв'язку через супутник-ретранслятор. Тому вхопити вантажний корабель вдалося лише за допомогою руки-маніпулятора Canadarm-2.

Старт SpaseX Dragon був здійснений з бази американських військово-повітряних сил на мисі Канаверал у Флориді.

Запуск SpaseX Dragon Запуск SpaseX Dragon

Вантажний космічний корабель доставив на МКС понад 2,5 тонни вантажів, у тому числі продукти харчування та матеріали для наукових експериментів.

Міжнародна конфігурація космічної станції Міжнародна конфігурація космічної станції

У січні 2019 року Dragon має повернутися на Землю з понад 1,5 тисячі кілограмів досліджень, обладнання та постачання екіпажу.

Нагадаємо, що 4 грудня SpaceX успішно запустила перший ступінь ракети Falcon 9 втретє за цей рік. Це стало рекордним показником для компанії.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту