Сьогодні
Вівторок 18 Грудня 2018

З Росії у Донецьк прибув новий склад кадрових військових, – волонтер

З Росії у Донецьк прибув новий склад кадрових військових, – волонтер

Перемир'я в зоні АТО завершилося, а по всій лінії фронту бойовики здійснюють обстріли з 82, 120 і 122-міліметрової артилерії. Поранених серед українських військових немає, і вони "дали гідну відповідь ворогові".

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив волонтер і координатор проекту "СтопТеррор" Семен Кабакаєв.

"Тиждень тому з РФ у Донецьк прибув новий склад радників і командирів, всі кадрові військові. Думаю, це було зроблено спеціально, щоб після свят активізувати військові дії і провести ротацію", – мовиться у повідомленні Кабакаєва.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту