Сьогодні
Вівторок 19 Червня 2018

З "Приватбанку" планують звільнити частину працівників, – журналіст

Після націоналізації "Приватбанку" персоналу фінансової установи скасували виплату премій.

Про це в Facebook написав журналіст програми "Гроші" Олександр Дубинський.

Читайте також на УкропNews: Через люті морози зграя лебедів примерзла до озера в Криму

"З приходом нового менеджменту в банку була поставлена задача економити. Почати вирішили з премій, які внутрішнім наказом тут же і скасували (у більшості співробітників це 30% від зарплати). Але тут виявилося, що ВІП-кол-центр отримує 90% премії, сума якої залежить від якості обслуговування дзвінків. Після наказу про скасування, всі співробітники ВІП-кол-центру в один момент повішали слухавки і перестали працювати. Після чого всі дзвінки переключили на кол-центр для "простих смертних". І тут же народили "позитивну новину" про рекордну кількість дзвінків", – написав журналіст.

Читайте також: Українців застерігають від нових "розводів" з картками "Приватбанку"

Читайте на УкропНьюс: Глава "Укроборонпрому" розповів, за чиї гроші розробляється вся техніка

Він також додав, що джерела розповіли йому про прийдешнє звільнення 30% співробітників банку.

Мої джерела кажуть про 30% звільнення – з пропорційним збільшенням навантаження на інших співробітників, – уточнив Дубинський.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту