Сьогодні
Середа 20 Лютого 2019

ЗСУ отримали від США 2500 приладів нічного бачення на $5,8 млн

ЗСУ отримали від США 2500 приладів нічного бачення на $5,8 млн

? 2500 $5,8

США передали українській армії 2500 приладів нічного бачення на загальну суму $5,8 млн

У церемонії передачі зброї взяли участь посол США в Україні Марі Йованович і керівник Генштабу ЗСУ Віктор Муженко, повідомляє "Радіо Свобода".

Представники управління зв’язків із громадськістю ЗСУ розповіли, що це обладнання надане українській стороні безоплатно, відповідно до програми сприяння безпеці в Україні за підтримки США.

"Прилади нічного бачення передані в озброєння Збройних сил України, яке в подальшому здійснить розподіл цього обладнання у бойові частини", - наголосили у ЗСУ.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту