Сьогодні
Середа 19 Грудня 2018

ЗМІ найманців поширюють фейки про перехід службовця ЗСУ до окупантів

ЗМІ найманців поширюють фейки про перехід службовця ЗСУ до окупантів

? "/" 24- `

Пропагандистські ЗМІ терористичних організації "Л/ДНР" поширили неправдиву інформацію про перехід військовослужбовця 24-ї окремої механізованої бригади ЗСУ Тараса Гап`яка на бік терористів

Про це повідомляє прес-служба СБУ. 

Насправді військовослужбовець потрапив у полон ще у березні 2017 року. Після свого звільнення у рамках обміну, що відбувся 27 грудня 2017 року, Гап`як надав письмові свідчення, як саме готуються фейкові сюжети для російських ЗМІ із «зізнаннями» українських заручників.

"Мене доправили до “військової комендатури” (вул. Гастелло, 40 Артемівського району м. Луганськ). Там мене розмістили у підвальній одномісній кімнаті. Того ж дня мене забрали на допит дев’ять осіб, з яких шість – охоронці, а три проводили допит. Усі приховували обличчя, називали себе “русскими”, - розповів Тарас. 

Під час допиту військовий зрозумів, що вказані особи з підрозділу "Купол". Деякі з них мали нарукавний знак у вигляді тріснутого навпіл церковного купола на чорному фоні без написів. 

“Куполи” раз на два-три дні проводили допити, застосовуючи фізичну силу, електрошокер, електричний струм від телефонного апарата “ТА-57”, били гумовими кийками, вибивали зізнання в сприянні спецслужбам України. Також фізично знущалися та застосовували тортури, коли відмовився вчити та озвучити наданий мені текст на допиті, де знімали відеосюжет для окупаційних ЗМІ", -йдеться у збірнику свідчень полонених бійцями ОРДЛО. 

Перебуваючи 279 діб у катівнях російських терористів, Гап?як зміг ідентифікувати дев’ятнадцять найманців зі складу так званої "військової комендатури ЛНР", які особисто причетні до катувань українських заручників. Детальна інформація про кожного розміщена на сайті "Миротворець".

 

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту