Сьогодні
Неділя 20 Січня 2019

Журналіст розповів, як місцеві активісти відреагували на відставку Жебрівського

Журналіст розповів, як місцеві активісти відреагували на відставку Жебрівського

Журналіст проекту "Громадське Донеччини" Олексій Мацюк зазначив, що місцеві активісти більше з радістю сприйняли новину про відставку Павла Жебрівського, яку він повідомив на своїй персональній сторінці у Facebook.

Про це він розповів у прямому ефірі 24 каналу.

"Мені здалося, що місцеві активісти навіть більше з радістю сприйняли новини про відставку Жебрівського, яку він повідомив на своїй персональній сторінці у Facebook", – сказав журналіст.

Павло Жебрівський не знайшов спільної мови ані з проукраїнськими патріотами, а ні з громадськістю, ані з опозиційним блоком. Він більше спілкувався з містами і компаніями, які співпрацюють з Ренатом Ахметовим, – заявив Олексій Мацюк.

За його словами, активісти з політичних організацій закидають Жебрівському те, що він співпрацював з представниками колишньої влади. 

Журналіст також розповів, що Павло Жебрівський створив антикорупційну програму з специфічною назвою "Український донецький куркуль", гроші на яку були виділені з бюджету Донецька.

Насправді була дискусія щодо роздачі тих грошей. Влада не могла вирішити, що буде ефективнішим: віддати гроші малому бізнесу, який щойно створюється, чи підтримувати, наприклад, вже існуючі підприємства дотаціями. Але команда Жебрівського вирішила, що краще буде створити антикорупційну програму, – прокоментував Олексій Мацюк.

І додав: "Я думаю, що результати ми побачимо пізніше, коли ці бізнес-плани почнуть працювати і приноситимуть прибутки".

Нагадаємо, у понеділок, 11 червня, стало відомо, що голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський вирішив подати у відставку.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту