Сьогодні
Середа 20 Лютого 2019

Європа повинна взяти на себе більше відповідальності за свою оборону, - Макрон

Європа повинна взяти на себе більше відповідальності за свою оборону, - Макрон

, , " "

Президент Франції Еммануель Макрон переконаний, що Європа потребує більшого суверенітету на міжнародному рівні, а найсильніші країни європейського континенту мають "утримати світ від скочування в хаос"

Про це повідомляє DW.

Макрон озвучив заяви у Берліні, куди приїхав для відзначення Дня народної скорботи – у цей день країна вшановує пам'ять жертв війни та деспотизму.

"Європа, та передусім німецько-французький дует у ній, зобов'язані утримати світ від скочування в хаос та вивести його на мирний курс. Тому Європа повинна стати більш сильною і самостійною", - заявив Макрон.

За його словами, заради цього Європа повинна "відкрити нову сторінку" і взяти на себе більше відповідальності за свою оборону та безпеку. І саме для цього Європі потрібно більше суверенітету, вважає лідер Франції.

Французький президент також закликав "у часи нового націоналізму убезпечити Європу від криз". "Ми винні Європі це", - наголосив Макрон.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Вівторок, 19 Лютого

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту