Сьогодні
Понеділок 22 Жовтня 2018

Єлизавета II зізналась, що вже понад 60 років їй важко одягати корону

Єлизавета II зізналась, що вже понад 60 років їй важко одягати корону

Королева Єлизавета II в одному з видань нещодавно розповіла, що 65 років з моменту коронації вона неохоче її вдягає. А все через її неймовірну важку вагу, яка обмежує її у рухах та під час виголошення промов.

Про це пишуть в EOnline.

Її Величність вперше з'явилася на публіці в день своєї коронації в червні 1953 року у розкішній короні. З тих пір Єлизавета II надягає цю корону на відкриття Парламенту, яке трапляється лише один раз в році.

У виданні зазначили, що корона Єлизавети II важить аж 1,3 кілограма і вона прикрашена алмазами, сапфірами і смарагдами. Однак незважаючи на велич корони, за словами королеви, в ній неможливо прочитати промову і опустити голову вниз, що є дещо небезпечним, адже королеві вже 91 рік.

Королева Єлизавета II

В інтерв'ю Єлизавета II зізналася, що, коли одягає корону, буквально не може подивитися собі під ноги.

У неї багато недоліків, але не можна не відзначити її важливість і значущість, – підсумувала британська королева.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту