Сьогодні
Середа 23 Січня 2019

ЄС готовий розпочати торговий арбітраж проти України через заборону вивозу лісу-кругляку

ЄС готовий розпочати торговий арбітраж проти України через заборону вивозу лісу-кругляку

Європейський Союз готовий розпочати торговий арбітраж з Україною для скасування мораторію на вивезення лісу-кругляка який порушує Угоду про асоціацію Україна-ЄС.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на віце-прем'єрку з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Вона зазначила, що Україна порушує Угоду про асоціацію з ЄС через введенням мораторію на вивезення лісу-кругляка.

"На жаль, Україна дійсно з введенням мораторію на вивезення лісу-кругляка порушує Угоду про асоціацію. Це зобов'язання буде розглядатися в рамках торгового арбітражу. І з боку Євросоюзу є готовність почати цей торговий арбітраж між Україною і ЄС", – сказала вона.

Климпуш-Цинцадзе також додала, що цей мараторій виключено з списку необхідних для надання Євросоюзом макрофінансової допомоги.

Що таке торговий арбітраж? Це сестема, яка склалася в міжнародній практиці розгляду спорів між країнами, організаціями і фірмами в області зовнішньої торгівлі. Ці суперечки розглядаються, як правило, в третейських судах (арбітражах), які обираються сторонами за погодженням.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту