Сьогодні
Вівторок 18 Грудня 2018

Юного сина Сінді Кроуфорд підловили за поцілунком із моделлю: фото

Юного сина Сінді Кроуфорд підловили за поцілунком із моделлю: фото

18-річному сину відомої моделі Сінді Кроуфорд – Преслі Герберу – часто приписують романи з багатьма моделями та манекенницями, серед яких були Лілі Моултон і Кейлі Кінг.

Зараз же ЗМІ стверджують, що Преслі закрутив роман із зіркою Instagram – Шарлоттою Д'Алессіо. Про їхні стосунки заговорили після того, як їх помітили разом на побаченні.

Видання "E! News" опублікувало знімки, на яких Преслі цілується із Шарлоттою в Малібу.

Преслі Гербер та Шарлотта Д'Алессіо

"Преслі зустрічається з Шарлоттою. У них вільні стосунки , він не хоче бути пов'язаним якимось серйозним романом. Він відчуває, що ще молодий для цього, йому подобається весело проводити час", – стверджує джерело видання.

Преслі Гербер та Шарлотта Д'Алессіо

Про Шарлотту Д’Алессіо світ дізнався в 2015 році: дівчина стала зіркою Instagram після того, як фотограф Брайант Еслава опублікував її знімки з музичного фестивалю Coachella. На знімках вона позувала разом з подругою – моделлю Джозі Кансеко. Зараз її аккаунт в Instagram налічує близько 490 тисяч чоловік, на її рахунку – контракт з модельним агентством Wilhelmina.

Шарлотта Д'Алессіо

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту