Сьогодні
Неділя 16 Грудня 2018

Ярмоленко розповів про першу розмову із тренером "Вест Гему"

Ярмоленко розповів про першу розмову із тренером "Вест Гему"

"" " "

Андрій Ярмоленко поділився першими враженнями після переходу із німецької "Борусії" до англійського "Вест Гему"

Про це повідомляє офіційний сайт лондонського клубу.

Зокрема, Ярмоленко зізнався, що уже познайомився із головним тренером Мануелем Пеллегріні.

"Я вже розмовляв з Мануелем Пеллегріні. Ми коротко обговорили, як він бачить мене в команді, як хоче використовувати на футбольному полі. Він здався мені дуже доброю та хорошою людиною. Пеллегріні тренував такі великі клуби, як "Манчестер Сіті", "Реал" та "Рівер Плейт", тому з ним буде цікаво попрацювати", - сказав Ярмоленко.

Також українець порадів із активності його нових команди на трансферному ринку.

"Я знаю, що у "Вест Гем" прийшло багато нових футболістів. Я п'ятий з них. Цей клуб будує цікавий проект, команда хоче досягати високих цілей. Саме тому я й прийняв цей виклик, мені буде цікаво брати в цьому участь", - розповів Ярмоленко.

 

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту