Сьогодні
Субота 16 Лютого 2019

Янукович-молодший подасть на екс-депутата Держдуми РФ Пономарьова до суду

Янукович-молодший подасть на екс-депутата Держдуми РФ Пономарьова до суду

Олександр Янукович, сина президента-втікача, має намір подати до суду на колишнього депутата Державної думи РФ Іллі Пономарьова за його неправдиві свідчення на засіданні Оболонського районного суду Києва.

Про це написав його адвокат Юрій Кірасир на своїй сторінці у Facebook.

"Найімовірніше, такі показання свідок Пономарьов дав за завданням Генеральної прокуратури України як "плату" за можливість перебування та сприяння з боку влади у веденні тут бізнесу", – зауважив він.

За словами правозахисника, "з метою підтвердження брехливості показань свідка та притягнення його до кримінальної відповідальності за дачу завідомо неправдивих показань найближчим часом адвокати Олександра Януковича ініціюють подачу позову про захист честі і гідності".

Крім того він додав, що подано заяву про вчинення кримінального злочину.

Нагадаємо, під час засідання в Оболонському райсуді Києва Ілля Пономарьов заявив, що Олександр Янукович профінансував створення так званих "ДНР" і "ЛНР", а ці гроші його сім’я отримала за відмову від асоціації з ЄС та за дотримання проросійського курсу.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту