Сьогодні
Понеділок 21 Січня 2019

Яку величезну суму щороку втрачає світова економіка через корупцію

Яку величезну суму щороку втрачає світова економіка через корупцію

Щороку через високий рівень корупції в країнах економіка всього світу втрачає понад 2,5 трильйона доларів. У глобальному масштабі щорічний обсяг хабарів становить один трильйон доларів.

Про це інформує "Центр новин ООН".

За словами генерального секретаря ООН Антоніа Гутерріша, корупція вбиває понад 5% ВВП. Він закликав світову спільноту зробити все можливе для припинення хабарництва, обману і шахрайства.

Корупція існує в усіх країнах – багатих і бідних, на Півночі та Півдні. Вона є посяганням на цінності та ідеали Організації Об'єднаних Націй. Корупція позбавляє людей шкіл, лікарень, відлякує інвесторів і веде до розбазарювання природних ресурсів. Вона підриває верховенство права і сприяє скоєнню інших злочинів, – наголосив Антоніу Гутерреш.

Він підкреслив, що ухилення від сплати податків, відмивання грошей та інші фінансові махінації підривають зусилля щодо досягнення Цілей сталого розвитку.

Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш

Нагадаємо, що через неефективне управління державою та корупцію Україна щороку втрачає 26 мільярдів доларів. За ці, неотримані гроші, можна було б підняти зарплати усім українським медикам більш ніж втричі, а також збільшити виплати пенсіонерам майже в половину.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту