Сьогодні
Вівторок 23 Жовтня 2018

Якими статками володіють родичі Тимошенко: вражаючі дані

Юлія Тимошенко – "марафонець" української політики, депутат Верховної Ради 6 скликань, екс-прем'єр-міністр та колишній віце-прем'єр. Це людина, яка повністю присвятила себе служінню народу, яка не має нічого. І якби не родичі та однопартійці жінка не мала б ані де жити, ані на чому їздити.

Нова політична епоха Тимошенко почалась після виходу з колонії в розпал Революції Гідності. Її новий образ та стиль життя – простий і близький до народу. Політик захищає селян, бореться з підвищенням тарифів для населення. Окрім цього, Юлія Тимошенко відрізняється від інших українських політиків скромною декларацією.

"Ви знаєте, коли я зробила перший крок в політику, відмовилась від будь-якого бізнесу, бо вважаю, що бізнес і політика – несумісні, і сумісними бути не можуть через конфлікт інтересів", – заявила Юлія Тимошенко.

Читайте також: Як одіозні депутати "Блоку Петра Порошенка" наживаються на "Укрзалізниці"

Щоб життя лідерки партії "батьківщина" не було занадто скромним, бізнес переписали на її родичів. У 2015 році чоловік Олександр був власником 9 українських фірм. Бізнес різноплановий = від розведення птиць до виготовлення парфумів. Однак у 2016 році Тимошенко вказала у декларації тільки 2 компанії чоловіка, бо інші підприємства переоформили.

Читайте також на УкропНьюс: Авиакомпания Air Berlin прекратит полеты в конце октября

Проте не весь бізнес Олександра Тимошенко вказали в документах про доходи. Зокрема,ю оминули увагою елітну нерухомість в Чехії, якою чоловік володіє вже 12 років. Згідно е-декларацією, у 2016 році бізнесмен збагатився на 2 мільйони 772тисячі гривень. Водночас Юлія Тимошенко вказала скромний дохід в 331 тисячу гривень та заощадження в сумі 838 тисячі гривень.

З власної нерухомості в лідера партії – жодного квадратного метра. Житло в елітній Конча-Заспі Юлія Тимошенко орендує у двоюрідної сестри Тетяни Шарапової. Окрім цього, нардеп не хизується дорогим автопарком, а їздить до парламенту на машині партії.

Читайте також: Як в Києві впроваджують єдиний електронний квиток

За інформацією ЗМІ, донька Юлії Тимошенко мешкає також в орендованому будинку в Конча-Заспі. Власником маєтку є тітка нардепа – Антоніна Ульяхіна, яка очолює Дніпропетровську обласну організацію "Батьківщина". Жінка також зареєструвала будинок на понад тисячу квадратних метрів у Дніпрі та земельні ділянки на Київщині.

Найбільшим землевласником у родині Тимошенко є зять нардепа Артур Чечоткін. У 2016 році власник "Укрінвестбанку" викупив у депутата "БЮТ" Сергія Власенка 25 соток землі в селі Дмитровичі. Також йому належить 45 соток землі неподалік від одеської траси.

Читайте на УкропНьюс: У мережі з'явився трейлер серіалу від HBO, в якому глядач зможе керувати сюжетом

Як Юлія Тимошенко пояснює чималі статки родичів та які політичні методи використовує депутат для агітації – дивіться в розслідуванні журналістів.

Коментарі

 • Артём Жук
  Артём Жук
  Если эти пиарщики считают,что подобным фейком можно очернить Юлю Владимировну то они глубоко ошибаются,доверие народа к ней гораздо выше чем к Порошенко!!!
 • Артем Кравцов
  Артем Кравцов
  Вот это цирк! Порох на столько боится Тимошенко, что такие сказки начинает заказывать в ее адрес.
 • Антон Мотрич
  Антон Мотрич
  А вот я уверен в том что банда пороха боится настоящего лидера вот и заказухи такие печатают.
 • Александр Войтих
  Александр Войтих
  Блин сколько живу столько и удивляюсь,всё одно и то же,только человек пойдёт по рейтингу вверх,обязательно оппоненты как мухи налетят и обгадят.Да Юля это и есть Украина и точка на этом!!!
 • Дмитрий Пастушенко
  Дмитрий Пастушенко
  Все Брехня!!! журналюги не знают к чему прицепиться.... Надоело читать бредятину что пишут про нее

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту