Сьогодні
Субота 16 Лютого 2019

Яке завдання мав третій підозрюваний у справі Скрипаля: відомі деталі

Яке завдання мав третій підозрюваний у справі Скрипаля: відомі деталі

Контртерористичний підрозділ поліції Лондона проводить розслідування щодо третього підозрюваного у справі Скрипаля – 45-річного росіянина Сергія Федотова. Ймовірно, його завданням було переконатись, що на момент поширення отрути Скрипаля не буде вдома.

Про це повідомляє The Telegraph.

Видання зазначає, що розслідування щодо причетності до отруєння колишнього співробітника ГРУ третього росіянина є "дуже конфіденційним". У Скотланд-Ярд, заявляють, що прокоментують інформацію згодом.

Раніше 24 канал писав, що Федотов перебував у Лондоні в той же час, що й "Боширов" і "Петров". До країни він прилетів іншим рейсом, а полетів разом з ними і у нього теж виявили закордонний паспорт так званої "64-ї серії".

Відтак одне з джерел The Telegraph висловило припущення, що Федотов міг вирушити до Британії, щоб проконтролювати проведення операції.

Видання пише, що у день отруєння Росії Федотов поїхав до Солсбері, ймовірно, щоб переконатися, що Сергія Скрипаля та його дочки не буде вдома. Вже згодом інші підозрювані могли нанести на ручку дверей будинку отруту.

Справжність імені та прізвища підозрюваного росіянина поки не довели. Також невідомо, чи потрапив Федотов на камери спостереження у місті і чи зафіксувуали будуть з'являтися його зображення при прибутті і відльоті в країну через аеропорт Хітроу. Також незрозуміло, чи ім'я та прізвище підозрюваного справжні.

5 вересня британська поліція оприлюднила нові резонансні деталі у справі про розслідування отруєння у Солсбері колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля та його доньки Юлії. Зокрема, британська прем’єрка Тереза Мей заявила, що підозрювані в отруєнні Скрипалів Олександр Петров та Руслан Боширов є офіцерами ГРУ РФ. 12 вересня Путін особисто заявив, що у Росії знайшли підозрюваних у замаху на Скрипалів, а 13 вересня пропагандисти RT опублікували інтерв’ю з людьми, які називають себе "Русланом Бошировим" та "Олександром Петровим". Згодом, Bellingcat і The Insider з’ясували, що підозрювані в отруєнні у британському Солсбері екс-агента Сергія Скрипаля та його доньки Юлії – Олександр Петров і Руслан Боширов – справді є працівниками російських спецслужб. 26 вересня журналісти оприлюднили резонансне розслідування, у якому йшлось, що справжнє ім'я "Руслана Боширова" – Анатолій Чепіга. Окрім звання полковника ГРУ, він також нагороджений орденом Героя Росії, ймовірно, за те, що у 2014-му допомагав Віктору Януковичу втікати з України.  Згодом журналісти-розслідувачі оприлюднили справжнє ім’я "Олександра Петрова" – його звати Олександр Мішкін. Як і "Руслан Боширов", справжнє ім’я якого Анатолій Чепіга, він має звання полковника ГРУ.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту